Eshopist

TOOMAX RATTAN zahradní plastový úložný box 420 L - grafit

Ověřit dostupnost
2 622,00 Kč
Novinka

Produkt TOOMAX RATTAN zahradní plastový úložný box 420 L - grafit z kategorie Úložné boxy u nás najdete od 2622 Kč.

TOOMAX
8009371016216
Skladem

Popis

Produkt TOOMAX RATTAN zahradní plastový úložný box 420 L - grafit

Představujeme Vám revoluční řešení pro uložení Vašich cenných věcí a zahradního vybavení – Extra velký zahradní úložný plastový box RATTAN 420 l! Tento multifunkční box Vám poskytne mnoho možností pro skladování a organizaci ve Vaší zahradě nebo na terase. S ním už nebudete muset řešit nepořádek a nedostatek místa, protože všechny Vaše věci budou dobře chráněny a uspořádány.

UNIVERZÁLNÍ

S objemem 420 litrů Vám tento box poskytne dostatek místa pro uložení různých věcí. Můžete do něj uskladnit podušky, hračky, nářadí, zahradní potřeby a mnoho dalšího. Je to ideální řešení pro udržení Vaší zahrady nebo terasy v pořádku.

IMITACE PŘÍRODNÍHO RATANU

Box má atraktivní povrchovou úpravu, která vypadá jako rattan, což mu dodává přírodní a elegantní vzhled. Bude se skvěle hodit do jakéhokoli zahradního prostředí a zvýší estetickou hodnotu Vašeho venkovního prostoru.

BEZPEČNÉ UZAMYKÁNÍ

Box je vybaven uzamykatelnými dvířky, což znamená, že můžete uložit i cennější předměty s jistotou, že zůstanou v bezpečí. Vaše věci budou chráněny před nečekanými nepříznivými povětrnostními podmínkami a nepovolanými osobami.

SNADNÉ SESTAVENÍ A ÚDRŽBA

Montáž tohoto boxu je naprosto jednoduchá a nevyžaduje použití žádného nářadí. K tomu, abyste si užili jeho výhody, nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Pro čištění postačuje pouze mýdlová voda a hadřík, což usnadní udržování vašeho boxu v perfektním stavu.

EKOLOGICKÝ PŘÍSTUP

Tento zahradní úložný box je vyroben z recyklovaného materiálu, což znamená, že přispíváte k ochraně životního prostředí. Navíc je odolný vůči UV záření, takže si můžete být jisti, že si zachová svou barvu a kvalitu i po dlouhou dobu vystavení slunečnímu záření.

PRAKTICKÉ BAREVNÉ PROVEDENÍ

Box je k dispozici v praktickém grafitovém provedení, které se skvěle hodí do různých prostředí a snadno zapadne do Vaší zahrady nebo terasy.

S extra velkým zahradním úložným plastovým boxem RATTAN 420 l budete mít všechno pod kontrolou. Už nikdy nebudete ztrácet čas hledáním ztracených věcí, protože budou vždy po ruce. Tento box je investicí do pořádku a elegance Vašeho venkovního prostoru. Neotálejte a pořiďte si ho ještě dnes! Vaše zahrada bude děkovat za toto praktické a stylové řešení.

Parametre:

  • šířka výrobku: 120 cm
  • hloubka výrobku: 56 cm
  • výška výrobku: 63 cm
  • hmotnost celkem: 9 kg
  • objem: 420 L
  • materiál: plast
  • barva: grafit
  • rozměr balení: 121x58x10 cm
  • materiál balení: karton

Parametry

grafit
plast

Porovnání cen

TOOMAX RATTAN zahradní plastový úložný box 420 L - grafit

2 622,00 Kč

Další produkty od výrobce TOOMAX

Další produkty z kategorie Úložné boxy