Eshopist

TOOMAX FLORIDA HIGH XL skříňka - světle šedá

Ověřit dostupnost
4 764,00 Kč
Novinka

Produkt TOOMAX FLORIDA HIGH XL skříňka - světle šedá z kategorie Úložné boxy u nás najdete od 4764 Kč.

TOOMAX
8009371008310
Skladem

Popis

Produkt TOOMAX FLORIDA HIGH XL skříňka - světle šedá

Představujeme Vám revoluční řešení pro uskladnění Vašich zahradních potřeb - skříňku FLORIDA HIGH XL. Tato dvoudvéřová plastová skříňka zaujme svým elegantním designem v barevném provedení dvou světle šedých odstínů, které přináší do Vaší zahrady moderní a stylový prvek.

NASTAVITELNÉ POLICE

S FLORIDA HIGH XL se nebudete muset trápit o uskladnění Vašich zahradních potřeb. Čtyři nastavitelné police s maximální nosností až 30 kg nabízejí dostatek místa pro uspořádání Vašich nástrojů a příslušenství. Imitace dřevěného povrchu zajišťuje, že se skříňka přirozeně hodí do zeleného prostředí Vaší zahrady.

ODOLNOST UV A BEZPEČNÉ UZAMYKÁNÍ

Díky možnosti snadné montáže pomocí běžného náčiní a volitelnému upevnění ke zdi je FLORIDA HIGH XL zaručeně stabilní. Navíc je uzamykatelná, čímž chrání Vaše cenné zahradní nástroje před nežádoucími návštěvníky. Skříňka je vyrobena z recyklovaného materiálu s odolností vůči UV záření, což zaručuje její dlouhodobou životnost i při vystavení slunečnímu záření.

CERTIFIKACE

Díky certifikaci TÜV SÜD si můžete být jisti vysokou kvalitou a bezpečností tohoto výrobku. Pro případné nerovnosti terénu poslouží sedm nastavitelných nohou, které zajišťují stabilitu skříňky na nerovném povrchu. Odolné panty zajišťují plynulé otevírání a uzavírání i za větrných podmínek.

TĚSNĚNÍ

Díky gumovému těsnění je skříňka odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, což z ní činí ideálního společníka pro každodenní použití venku. Udržujte svou zahradu uklizenou a vždy připravenou k relaxaci a zábavě s FLORIDA HIGH XL.

Parametre:

  • šířka výrobku: 78 cm
  • hloubka výrobku: 46 cm
  • výška výrobku: 182 cm
  • hmotnost celkem: 16 kg
  • nosnost: 30 kg (jedna police)
  • materiál: plast
  • barva: světle šedá
  • rozměr balení: 79x26x46 cm
  • materiál balení: karton

Parametry

šedá
plast

Porovnání cen

TOOMAX FLORIDA HIGH XL skříňka - světle šedá

4 764,00 Kč

Další produkty od výrobce TOOMAX

Další produkty z kategorie Úložné boxy