Eshopist

TOOMAX TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit

Ověřit dostupnost
454,00 Kč

Produkt TOOMAX TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit z kategorie Nezařazené u nás najdete od 454 Kč.

TOOMAX
8009371067720
Skladem

Popis

Produkt TOOMAX TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit

Užijte si pohodlí a praktičnost s naším plastovým zahradním držákem na hadici v imitací ratanového vzhledu! Zážitek z udržování Vaší zahrady či dvora bude nyní ještě uspokojivější díky tomuto inovativnímu a elegantnímu nástroji.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

S jednoduchou montáží na stěnu, která zabere pouhé okamžiky a díky snadné údržbě za pomocí mýdlové vody a hadříku, můžete tento držák na hadici rychle a dlouho využívat. Ušetří Vám čas i úsilí. Jeho grafitové provedení se dokonale hodí do každé zahrady a dodává prostředí moderní a elegantní vzhled.

DRŽÁK S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Nejenže tento zahradní držák poskytuje bezpečné úložiště pro Vaši hadici, ale má také dostatek prostoru pro uschování příslušenství k hadici, což Vám umožní udržet veškeré potřebné vybavení na dosah ruky.

EKOLOGIE A ODOLNOST VŮČI POČASÍ

Věřte, že tento výrobek je vyroben z odolného recyklovaného materiálu, což z něj dělá zelenou volbu pro Vaši zahradu. Jeho odolnost vůči UV záření zaručuje dlouhodobou životnost, takže si můžete být jistí, že si užijete nejen okamžiky strávené v zahradě, ale také trvalou spolehlivost tohoto produktu.

Nenechte svou zahradu bez této vynikající a praktické pomůcky! Naše řešení je klíčem k pohodlné a elegantní údržbě Vaší zahrady. Zlepšete svůj venkovní prostor s naším plastovým držákem na hadici ještě dnes!

Parametre:

  • šířka výrobku: 29 cm
  • hloubka výrobku: 20 cm
  • výška výrobku: 37 cm
  • hmotnost celkem: 0,7 kg
  • materiál: plast
  • barva: černá
  • rozměr balení: 38x30x55 cm
  • materiál balení: karton

Porovnání cen

TOOMAX TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit

454,00 Kč

Další produkty od výrobce TOOMAX

Další produkty z kategorie Nezařazené