Eshopist

Eshopist Lalalu Podložka na hraní Premium 200x140cm Happy Birthday 0m+

Ověřit dostupnost
4 916,00 Kč
Novinka

Produkt Eshopist Lalalu Podložka na hraní Premium 200x140cm Happy Birthday 0m+ z kategorie Vybavení dětského pokoje u nás najdete od 4916 Kč.

Eshopist
Skladem

Popis

Produkt Eshopist Lalalu Podložka na hraní Premium 200x140cm Happy Birthday 0m+

Podrobný popis

Vítejte ve světě pohodlí a zábavy pro vaše miminko s podložkou Premium od značky LALALU! Naše podložka Premium poskytuje prostor pro miminko, kde si může bezpečně a pohodlně hrát, objevovat a učit se novým věcem.

Vlastnosti podložky Premium:

  1. Bezpečnost na prvním místě: Podložka Premium je navržena s ohledem na bezpečnost vaší malé šťastné bytosti. Materiály, které jsme použili, jsou měkké na dotek, hypoalergenní a bez jakýchkoli škodlivých chemikálií. Vaše dítě může bez obav objevovat svět kolem sebe.

  2. Rozmanitost zábavy: Podložka Premium je plná obrázků vašich oblíbených postav a obrázků, které stimulují smysly vašeho miminka.

  3. Rozvoj motoriky: S různorodými vzory a prvky na dotek pomáhá naše podložka rozvíjet motorické schopnosti vašeho miminka. Vaše dítě bude pokukovat, sahat, štípat a plazit se, což je vynikající pro vývoj jeho motorických dovednosti.

  4. Extra pohodlná: Paměťová pěna zajišťuje, že váš drobeček má příjemné místo na hraní i odpočinek. Kvalitní materiály a péče o detail znamenají, že vaše dítě bude v kontaktu s jen tím nejlepším.

  5. Snadno se čistí: Víme, že péče o miminko může být hektická, proto jsme se ujistili, že naše podložku v případě potřeby snadno vyčistíme. Je voděodolná, stačí jemně přetřít případné fleky a udržovat ji vždy v bezvadném stavu.

Navržena pro tlumení pádů, navržena a přizpůsobena pro celou rodinu, poskytuje ochranu a pohodlí pro podporu bříška našich malých dobrodruhů, i když se učí plazit, chodit a hrát si. Investujte do pohodlí a radosti vašeho dítěte!

Oboustranný motiv

Extra hrubá

Vhodná od narození

Rozměry: 200cm (D) x 140cm (Š) x 15 mm (Tloušťka)

Hmotnost: 10 Kg

MATERIÁL: Paměťová pěna


Porovnání cen

Eshopist Lalalu Podložka na hraní Premium 200x140cm Happy Birthday 0m+

4 916,00 Kč

Další produkty od výrobce Eshopist

Další produkty z kategorie Vybavení dětského pokoje